Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sporet za parno

400 ЕУР

Се продава од: Mirjana Trajkovska 29 ноем. 22:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава пламен за на парно за 90 квадрати користен пола сезона.Цена 400 евра Скопје,подетални информации јавете се на бројот,во описот.
Mirjana Trajkovska
076438395
Кон почеток