Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ПЕЧКА НА ДРВА и ЕЛЕКТРИЧЕН КОТЕЛ ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ

6 000 МКД

Се продава од: Стојан 02 септ. 17:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
AEG
Модел
Drug model
ПЕЧКАТА НА ДРВА Е КОРИСТЕНА ЕДНА СЕЗОНА. Електричниот котел за парно греење е јачина 24 кw, задоволува проостор од 150м2.
Стојан
076376717
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации