Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin Alfa

Се продава од: Kiro Damevski 20 окт. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Се продава камин Алфа за греење на дрва. Каминот е наменет за загревање на простор од 48 квадрати. Користен една година.
Цена по договор.
Киро Дамевски контакт број 078 276 240
Kiro Damevski
078 276240
Leaflet
Кон почеток