Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa 27

29 000 МКД

Се продава од: Dimitar 11 фев. 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava alfa 27kw,za parno. Komplete so pumpa I thermostat... Koristen e 3 god.
Dimitar
078503066
Leaflet
Кон почеток