Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Шпорет Котел на.дрва за парно

300 ЕУР

Се продава од: Душан Божиноски 13 септ. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Марка
Alfa Plam
Модел
Alfa Term
Шпоретот е во одлична состојба
Душан Божиноски
076222035
Leaflet
Кон почеток