Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sporet za parno Alfa Plam za parno 27kw

400 ЕУР

Се продава од: Dritero 15 септ. 12:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Alfa Plam
Модел
Drug model
koristen samo 3 sezoni,
zaedno so sporetot odi pumpa i ups (akumulator)
Dritero
076490133
Кон почеток