Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kotel pecka na drva za parno

0 МКД

Се продава од: Fidanco Stanoevski 31 авг. 09:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
Alfa Plam
Модел
Drug model
Се продава котел - печка на дрва за парно Alfa Plam Central 23 во добра состојба.
Моќност: 20KW.
Површина за греење: 77 - 128 м2.
Производител: Алфа Плам - Србија.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР!!!
Fidanco Stanoevski
078/416-779
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации