Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Rustik Alfa Plam

0 МКД

Се продава од: Stanomir 25 јул. 21:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
Alfa Plam
Модел
Rustik
Prodavam dva rustika eden koristen Edna godina, drugiot Nov nekoristen vo ispravna sostojba cena po dogovor!!!
Vredi da se vidi vo odlica sostojba se povelete
Stanomir
071 794 398
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации