Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sporet termo pecka trpezariska masa

0 МКД

Се продава од: Половен мебел 08 јан. 17:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
Gorenje
Модел
Drug model
Продавам не многу користени електричен шпорет термо печка и маса поради селидба

стварите се во одлична состојба може слободно да ги видите

велес -
077534982
Половен мебел
077534982
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации