Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Termo pecka 6kw i kamin

3 000 МКД

Се продава од: Lile 27 окт. 12:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Gorenje
Модел
International
1.Se prodava termo pecka 6kw 3000 denari
2.Kamin Kreka Veso 4000 denari
Peckite se vo odlicna sostojba i se prodavaat hitno poradi preselba
Leaflet
Кон почеток