Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Шпорет за Дрва

12 000 МКД

Се продава од: Benny 04 окт. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Alfa Plam
Модел
Alfa Term
Се продава шпоред за дрва Алфа Плам /90,користен само 2 сезони,заедно со бели ќумци.
Купено 29.000, а се продава за 12.000,поради ставајне на парно.
Benny
 
71355387
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации