Оглас од претпријатие Објавени: јун. 18 2021 04:47

ЌУМБЕ НА ДРВА СКОРО НОВО - 90 HLBE -CUMBE NA DRVA SKORO NOVO

Објавени: јун. 18 04:47
Прегледи: 274
Се продава ЌУМБЕ НА ДРВА 90 HLBE заедно со ПУМПА и 3 РАДИЈАТОРИ. Два радијатори се со должина по 2 метри и еден радијатор од нешто повеќе од 1 метар.
Напомена ќумбето е СКОРО НЕКОРИСТЕНО.
Цена поволна.
Опис на линк

ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ

СМЕТКОВОДСТВО, РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМИ, ЛИКВИДАЦИЈА, УПИС ВО РЕГИСТАР НА ВИСТИНСКИ СОПСТВЕНИК
Посети ја страната на нашата продавница

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

СМЕТКОВОДСТВО, РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМИ, ЛИКВИДАЦИЈА, УПИС ВО РЕГИСТАР НА ВИСТИНСКИ СОПСТВЕНИК
274
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации