Објавени: дек. 07 2021 02:39

Konfor Pecka KS-101/KS-110

ЕУР

Објавени: дек. 07 02:39
Прегледи: 1391
Се продаваат печки Конфор КС-101=75€ / КС-110=95€.
Печките се за со тврдо гориво (дрво).
Се продаваат заедно со две кофи, две решетки и еден ќумк.
За големопродажба (над 5 парчиња) цената е поволна, исто така е со платен транспорт.

Контакт
Железара 'Лура' Кичево, +38970223382

Shiten soba Konfor KS-101=75€ / KS-110=95€.
Sobat përdoren me dru dhe janë me kofa.
Brenda ka dy kofa, dy hekura dhe një qymkë.
Me shumicë mbi 5 soba çmimi është më i volitshëm, dhe sigurohet transport falas.

Kontakt
Hekraria 'Lura' Kërçovë, +38970223382
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1391
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации