Објавени: јан. 20 2022 10:00

Sporet кotel Termomont 40kw

Објавени: јан. 20 10:00
Прегледи: 821
Kotel Termomont 40kw+struja 24kw
Brener na peleti Feroli SunP7 45kw + rezervuar za peleti
3 sezoni e koristeno,

Kotel Termomont 40kw + rrym 24kw
Brener per peleti Feroli sun P7 45kw+rezervuar per peleti
3 sezone i perdorur , ne gjendje te regullt.

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
821
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070623599

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации