Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZRABOTKA NA PVC I ALUMINIUMSKA STOLARIJA

Оглас од претпријатие Се продава од: ДРИМ Инжинеринг 13 ноем. 15:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Берово
ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ПВЦ И АЛУМИНИУМСКА СТОЛАРИЈА СО ВИСОК СТЕПЕН НА ТОПЛИНСКА И ЗВУЧНА ИЗОЛАЦИЈА,
ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА РОЛЕТНИ, КОМАРНИЦИ, ВЕНЕЦИЈАНКИ, ЗЕБРА (ДЕН-НОЌ) ЗАВЕСИ И ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ

ПВЦ СТОЛАРИЈА ОД РЕНОМИРАНИОТ ИТАЛИЈАНСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛ ALPHACAN http://www.alphacan.it/eng/profilo.php


МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА ПРОФИЛ ОД 6 КОМОРИ, 7 КОМОРИ, И 7 КОМОРИ СО ТЕРМОАКУСТИЧЕН БЛОК ВО ПРОФИЛ

ИЗРАБОТКА НА АЛУМИНИУМСКА СТОЛАРИЈА ALUMIL https://www.alumil.com/


ВГРАДУВАМЕ НАЈКВАЛИТЕТЕН ИТАЛИЈАНСКИ ОКОВ AGB https://www.agb.it/en-us/home


ВГРАДУВАМЕ НАЈКВАЛИТЕТНИ ГЕРМАНСКИ РАЧКИ HOPPE https://www.hoppe.com/in/en/home


МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА СТОЛАРИЈА ВО РАЗЛИЧНИ БОИ И ДИЗАЈНИ, ДРВО ДИЗАЈН ИТН.


КОНТАКТ: ул. Неретва бр.35 Берово
071-344-517
е-mail: [email protected]
www.facebook.com/DRIMInzinering
ДРИМ Инжинеринг
Традиција која трае со генерации
ул. Неретва бр.35 Берово
070-879-494
[email protected]
ДРИМ Инжинеринг
070-879-494
Leaflet
Кон почеток