Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dvorni plocki Univerzal Bitola

0 МКД

Се продава од: Krenar Вчера 07:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Razubavetegi vasite dvorovi trotorari i vlezni pateki.
Proizvotstvo na behaton plocki glazirani i ne glazirani plocki vo razni boi i dimenzii.
Plocki Univerzal Bitola

https://www.facebook.com/Dooel-Plocki-Univerzal-1889884284558076

https://www.instagram.com/plockiuniverzal/

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации