Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ќерамиди и капаци половни 2100 парчиња

7 МКД

10 МКД

Се продава од: Angelina Вчера 23:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Се продаваат ќерамиди по цена од 7 денари и капаци по цена од 50 денари. Сеуште се на куќата, можат да се подигнат на 15-ти Август.
Марката е Тоза Марковиќ, Велика Кикинда 333, и се во добра состојба. Вкупно имам 2100 парчиња. Можен е и договор околу цената.
Angelina
075665252
Leaflet
Кон почеток