Објавени: окт. 24 2021 12:59

kvalitetna slovenska nekoristena drvena dograma Inles Lesna

Објавени: окт. 24 12:59
Прегледи: 5
Se prodava kvalitetna slovenska nekoristena drvena dograma (vrati i prozori) so termopan staklo. Proizvoditel Inles Lesna Sloven Gradec. Sliki vo prilog. Ima edinechni i dupli balkonski vrati, edinecni i dupli prozori. Standardni dimenzii. Idealni za vikendicka ili nadogradba. Cena epten povolna. Lokacija Bitola.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070373928

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации