Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prozorec i bojler

55 ЕУР

Се продава од: AA 28 апр. 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Се продава:
-Шесткоморен прозорец, во одлична состојба со димензии:
148цм/80цм (60evra)
-Бојлер Gorenje 5l
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации