Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се продава борова обла граѓа и керамиди

1 МКД

Се продава од: Славчо 27 јул. 16:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Се продава обла борова граѓа и керамиди.
Славчо
071 294 329
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации