Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

METALNI ROLETNI ZA OGRADI

Оглас од претпријатие Се продава од: Ljupcho Dimitrov 18 апр. 13:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Произведуваме панели за огради по димензија за таа цел бараме МАЈСТОРИ - БРАВАРИ за соработка, испораката е од наша страна обезбедена. 100% чист твл со дебелина од 1,2мм без корозија и маснотии. Контактирајте не на тел. 070766056
Ljupcho Dimitrov
+38970766056
Кон почеток