Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

3D panel ogradi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Merkator Ang Вчера 16:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Merkator Ang

Merkator Ang

4 Огласи во продавницата

Profesionalen racen i elektricen alat 0 МКД
Mercedes-Benz Vito 313 lomg 13 500 ЕУР
Celicni proizvodi pravoagolni i konstruktivni 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Гостивар
3D PANEL OGRADI

-1030mm X 2500mm - cena 1050,00 den/tabla (2.5m2)
-1230mm X 2500mm - cena 1250,00 den/tabla(3.0m2)
-1530mm X 2500mm - cena 1500,00 den/tabla(3.75m2)


mobil: 078378093 ; 078 348 345
Merkator Ang
WWW.MERKATORANG.COM.MK - Prodazba na profesionalen alat: DEWALT,MAKITA,BOSCH,METABO,UNOR,BLACK&DECKER,MAKTEC,FINI,.... - Prodazba na:LIMOVI,PROFILI ZELEZNI,ZICA I ZICANI PROIZVODI... -PRODAZBA NA: BOI I LAKOVI,SANITARIJA,ELEKTRIKA,VODOVOD,GRADEZNI ALATKI...
Посетете ја нашата продавница
ul.Pitarnica 1br.8 Прикажи на мапата
042286-536
https://merkatorang.com.mk
Merkator Ang
078378093
Merkator Ang

Merkator Ang

4 Огласи во продавницата
Celicni proizvodi pravoagolni i konstruktivni 0 МКД
Profesionalen racen i elektricen alat 0 МКД
Mercedes-Benz Vito 313 lomg 13 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации