Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plocki Keramika Plaka Keramike Ploxhs

8 ЕУР

Се продава од: Elmas 14 окт. 09:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodovam Plocki 2500 m2 od 5 euro na kvatrat, plockita se sve prva klasa odnesena od germanija. idealno sa bisnes.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации