Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Betonski kolci blokovi bunarski prsteni

Се продава од: Љупчо 02 дек. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Кавадарци
Продажба на бетонски колци од најразлични димензии почнувајќи од 2 метри па се до 3.30.
Бетонски блокови Б-12, Б-20, Б-25, блокови за вентилација, оџак, столб...
Бунарски прстени ф70 од 0.5м и 1 метар должина и многу други бетонски елементи.
Локација: Западен Булевар(индустриска зона) - Кавадарци
За повеќе информации - 075/249-670 - Љупчо
Љупчо
075249670
Leaflet
Кон почеток