Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Drveni prozori

4 000 МКД

Се продава од: Prozor Вчера 23:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodavaat dva drveni prozora so dimenzii
190sm x 160sm so dupli krila so staklo
Cena 4000 den dvata
Leaflet
Кон почеток