Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garazna vrata

250 ЕУР

Се продава од: Lila 07 мар. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
se prodavat garazni vrata
sirina 3m
visina 2.7m
beli,dupli lim so izolacija od stiropor so dve bravi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации