Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezni materijali

0 МКД

Се продава од: EUROGRADBA 12 јун. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
se od gradeznistvo
metalni oplati za salovanje zidovi i stubovi
masini za zelezo vitkanje i secenje
vibro zabi
vibratori
lift digalka nosivost 800 kg visina 30 metri za zgradi idealno
kompresori za krsenje atlas kopco


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации