Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Uzengii po merka

Се продава од: BUCI PROM 27 јан. 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavame masinski vitkani uzengii napraveni po merka, od F6 i F8 armatura, Moze da vitkame uzengii i po vasa merka,
Vitkame i armatura po vasa zelba.
Rabotime i so faktura.
Za podetalni informcii javete se na 078255537
BUCI PROM
078255537
Leaflet
Кон почеток