Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ogradna mreza 10*6-60den 1m25*5-75 den1m2

60 МКД

Се продава од: v.p 14 фев. 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
visina na mrezata 1m..1.20m..1.50m..1.80m..2.00m otvori na mrezata 5*5....10*6 otvor...debelina na zicata 1.8mm...moze po naracka i podebela zica cena
Leaflet
Кон почеток