Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ogradna mreza

0 МКД

Се продава од: Aleksandar Вчера 23:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Celicna, pocinkuvana mreza za razlicna namena
Visina na mreza-1.00m,1.20m,1.50m,1.80m,2.00m
Golemina na kocki 5*5 ili 6*10
Aleksandar
072275326
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации