Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zelezna armonika vrata

230 ЕУР

Се продава од: Ристо Минчоров 22 ноем. 14:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Поволно се продава железна армоника врата (решетка) со димензија 2,40x2,20 погодна за тараса на приземје или дуќан.контакт 071-246-934 Ристо
Ристо Минчоров
Leaflet
Кон почеток