Објавени: фев. 27 2022 12:08

Guseni radijatori

МКД

Објавени: фев. 27 12:08
Прегледи: 421
продавам нови неупотребувани гусени радијатори r-600 тростолбни 15 чланка или 150 парчиња и r-500 тростолбни 10 чланка или 100 парчиња нови. гусените радијатори се производство железара зеница.тел.за контакт 070/ 230 - 003 александар. цена за парче 25 еур.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
421
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070230003

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации