Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Keramidi

1 500 МКД

Се продава од: Kire 15 фев. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Продавам керамиди околу 50-60 м2
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации