Објавени: фев. 25 2021 01:18

Limena Nastresnica

ЕУР

Објавени: фев. 25 01:18
Прегледи: 159
Prodavam nastresnica so lim. 7x5x4m. Vo odlicna sostojba. Demontaza i transport na teret na kupuvacot no mozeme da asistirame vo toa. Lokacija ezero treska.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
159
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации