Оглас од претпријатие Објавени: септ. 04 2019 12:53

Najgolem izbor na dekoracii od gips

Објавени: септ. 04 12:53
Прегледи: 444
Specijalizirana firma za izrabotka na sekakov vid na dekoracii od gips Vi nudime najgolem izbor na gipseni lajsni, rozetni, stolbovi, pilasteri i dr. so ili bez izvedbi od gips karton i molerofarbarski uslugi. Опис на линк

Гипсотека дооел Скопје

Dekoracii od gips
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
444
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072237072
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации