Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Krovni i zidni sendvic paneli prva klasa

0 ЕУР

Се продава од: Igor Markovski Вчера 07:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице

НОВО ! НОВО ! НОВО !

ПРОДАЖБА И ИЗВЕДБА НА ГОТОВИ ( ХАЛИ , МАГАЦИНИ , КАНЦЕЛАРИИ , ВИКЕНД КУКИ И СЕ ОСТАНАТО СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА И ПАНЕЛИ ) ПО ЖЕЛБА НА ИНВЕСТИТОРОТ ПО ЕКСТРА ЦЕНИ ( види галерија на слики )

ПРОДАЖБА НА сендвич панели за кров и зид
и метална конструкција ( цинк - лесна конструкција или црни профили ) производство на белгискиот производител JORISIDE Group дел од групацијата на KINGSPAN во Романија. Квалитетот на панелот е исклучително ПРВА класа, лимот е поцинкуван со 225гр/м2, а потоа офорбан со полиуретанска боја со што се обезбедува заштита од корозија и долг век на употреба . Внатрешниот полиуретан е со тежина 40+/м3. Панелите се произведуваат од дебелина 30мм до 250 мм по потреба на клиентот може и поголеми дебелини . Сите панели над 60 мм се со специјален спој кој го викаат ФРИГО ПАНЕЛ СПОЈ и тоа е стандард во нашата фабрика . Панелите можат да бидат исполнети со ( PUR ; PIR ili KAMENA VOLNA ) . ПОГЛЕДНЕТИ ГИ И :

web : www.jorisidebuildings.eu

Facebook www.facebook.com/jorisidebuildingsГаранција на панелот e 10 ГОДИНИ.

За подетални информации и нарачки контактирајте ме на :

00 389 78 202 595
igor.markovski@joriside.ro
Viber , Whatcup, Facebook


Ви благодариме на досегашната доверба во нашите производи и се надеваме на уште поуспешна соработка !
Igor Markovski
 
00 389 78 202 595
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации