Оглас од претпријатие Објавени: мај 20 2022 09:25

Stator Rotor za masinsko malterisuvanje

Објавени: мај 20 09:25
Прегледи: 268
Најдобар избор на статор/ротор за машинско малтерисување од францускиот производител EUROMAIR.

1. Статор рамен
2. Статор Бустер
3. Ротор
4. СЕТ 2xСтатори рамни + Ротор
5. СЕТ Статор рамен + Ротор
6. СЕТ 2xСтатори бустер + Ротор
7. СЕТ Статор бустер + Ротор

За сите подетални информации и прашања посетете не на www.baukit.mk или на тел.број. 2 2580-852, исто така и во нашиот продажен салон во Скопје на Бул. Александар Македонски бб
Опис на линк

Баукит Груп/Baukit Grup

Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман.
Посети ја страната на нашата продавница

Бул. Александар Македонски бб

+38922580-852

https://baukit.mk/

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман.
268
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38922580-852
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации