Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SETLOSEN TUNEL VELUX

17 000 МКД

Се продава од: Ivan - Elena 12 јан. 07:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам нов неискористен VELUX flexible (TWF) нарачан и купен од ПроМонт. Одличен за достава на дневна светлина во простории без прозори и окна. Монтажата се врши на кровови со нагиб од 15 до 60 степени. Флексибилната туба е со максимална должина од 2 метра.
Ivan - Elena
070 311073
Кон почеток