Македонски | Shqip | English |

Talpi

Се продава од: Delce 07 јун. 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Prodavam oreovi talpi, 5,5 cm debelina, od 2,5 do 4 m dolzina.
Нема посетени огласи
Кон почеток