Оглас од претпријатие Објавени: јул. 23 2019 11:10

MERMER TRAVERTIN GRANIT ONYX

Објавени: јул. 23 11:10
Прегледи: 1384
Proizvodstvo i prodazba na priroden ukrasen dekorativen kamen dekor
plocki skali banci podprozornici parapeti plotni za kujni kamini od mermer granit onyx.

Za podetalni informacii slobodno javete se na telefonskiot broj ili posetetene na stranata:
www.facebook.com/SDG15
Опис на линк

STONE DECOR GROUP

Prodazba na priroden ukrasen kamen bunja , kako i site vidovi na travertin mermer onyx granit  
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Prodazba na priroden ukrasen kamen bunja , kako i site vidovi na travertin mermer onyx granit  
075408809 https://www.facebook.com/SDG15/
1384
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075408809
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации