Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pоdvizno SKELЕ i Konjopoi

0 МКД

Се продава од: naum 16 фев. 18:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Iznajmuvam podvizno aluminiumsko skele so dimenzii na platforma 2x1.5 i visina 8m

Iznajmuvam konjopoi cwna od 150-300 den
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации