Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bukov parket

10 ЕУР

Се продава од: miso 29 дек. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
22x42x250/300/350 klasa S,R i RC
22x32x250/300/350
kolicina 400 m2
moze kompenzacija za usluga da se vgradat,i lakiraat priblizno 250m2 vo soodnos so cenata na usluga
Leaflet
Кон почеток