Оглас од претпријатие Објавени: мај 10 2022 12:44

HNS antivirusni cevki

МКД

Објавени: мај 10 12:44
Прегледи: 440
HNS ANTIVIRUSNI CEVKI – OSRAM 888 DENARI
Antivirusni i baktericidni svetilki OSRAM so efekt od 99,9% pri dezinfekcija na prostorot.
Edinstveni na pazarot (ne samo vo MK, tuku I na svetsko nivo) sto NE zracat OZON se cevkite na OSRAM i LEDVANCE.
NE e potrebno provetruvanje na prostorot po nivnata upotreba.
PONUDA VO DVE VARIJANTI:
1. HNS 30W Ozon Free po cena od 888.00 den
2. HNS 36W Ozon Free po cena od 1.199.00 den
Na slednite linkovi moze da procitate poveke za specifikaciite na ponudenite cevki:
• https://www.osram.com/ecat/PURITEC%20HNS%20UV-C-UV-C%20lamps%20for%20purification-Ultraviolet%20lamps-Industry-Specialty%20Lighting/com/en/GPS01_1028570/PP_EUROPE_Europe_eCat/ZMP_4021028/
• https://www.osram.com/ecat/PURITEC%20HNS%20UV-C-UV-C%20lamps%20for%20purification-Ultraviolet%20lamps-Industry-Specialty%20Lighting/com/en/GPS01_1028570/PP_EUROPE_Europe_eCat/ZMP_4021029/

HNS АНТИВИРУСНИ ЦЕВКИ – ОСРАМ 888 ДЕНАРИ
Антивисурсни и бактерицидни светилки ОСРАМ со ефект од 99,9% при дезинфекција на просторот.
Единствени на пазарот (не само во МК, туку и на светско ниво) што НЕ ЗРАЧАТ ОЗОН се цевките на OSRAM и LEDVANCE.
По нивната употреба НЕ Е ПОТРЕБНО проветрување на просторот.
ПОНУДА ВО ДВЕ ВАРИЈАНТИ:
1. HNS 30W Ozon Free по цена од 880 денари
2. HNS 36W Ozon Free по цена од 1.199 денари
На следните линкови може да се информирате повеќе за спецификациите на понудените цевки:
• https://www.osram.com/ecat/PURITEC%20HNS%20UV-C-UV-C%20lamps%20for%20purification-Ultraviolet%20lamps-Industry-Specialty%20Lighting/com/en/GPS01_1028570/PP_EUROPE_Europe_eCat/ZMP_4021028/
• https://www.osram.com/ecat/PURITEC%20HNS%20UV-C-UV-C%20lamps%20for%20purification-Ultraviolet%20lamps-Industry-Specialty%20Lighting/com/en/GPS01_1028570/PP_EUROPE_Europe_eCat/ZMP_4021029/
Опис на линк

Унимерк

Унимерк Дооел Скопје е македонска компанија со седиште во Скопје, која повеќе од 10 години работи како овластен дистрибутер на сите производи на Осрам. 
Високиот квалитет на производите на Осрам секако се потврдува со одржливоста на нашето присуство на македонскиот и регионалниот пазар повеќе од една деценија, како и со растечкиот обем на работа и сé поголемиот број на клиенти.
Производите на Осрам нудат висок квалитет, заштеда на електрична енергија, економска ефикасност, како и конкурентски цени за своите потрошувачи.
Нашата компанија го нуди целокупниот асортиман достапен под капата на Осрам, поделен во неколку основни категории: 
- Сијалици за домашно осветлување
- Автомобилски сијалици
- Сијалици за различни светлечки тела (декоративни, надворешни, внатрешни)
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Унимерк Дооел Скопје е македонска компанија со седиште во Скопје, која повеќе од 10 години работи како овластен дистрибутер на сите производи на Осрам. 
Високиот квалитет на производите на Осрам секако се потврдува со одржливоста на нашето присуство на македонскиот и регионалниот пазар повеќе од една деценија, како и со растечкиот обем на работа и сé поголемиот број на клиенти.
Производите на Осрам нудат висок квалитет, заштеда на електрична енергија, економска ефикасност, како и конкурентски цени за своите потрошувачи.
Нашата компанија го нуди целокупниот асортиман достапен под капата на Осрам, поделен во неколку основни категории: 
- Сијалици за домашно осветлување
- Автомобилски сијалици
- Сијалици за различни светлечки тела (декоративни, надворешни, внатрешни)
Њуделхиска бр.4 070231919 https://www.facebook.com/unimerkosram/
440
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070231919
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации