Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Metalna ograda itno

0 МКД

Се продава од: Simona 26 мај 12:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam metalna ograda so dimenzii 0,95m × 0,86m =14 parcinja, vrata 2,10m×1,20m=1 peace I vrata 0,95m× 1,20=1 parce, balkonska ograda 1,20m×0,75=1 parce I ograda za skali 4,3m×0,65m=1 parce. Ograden prostor 16m i 3,10m za vrati.Cena po dogovor
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации