Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLOCKI - Nivelacija na keramicki plocki

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOROPLASTIKA 04 окт. 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat nivelatori za keramicki plocki, za brzo, lesno i kvalitetno niveliranje.
BOROPLASTIKA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации