Оглас од претпријатие Објавени: јан. 31 2022 11:28

Beskonecni poliesterni kaisi traki za podiganje tovar

Објавени: јан. 31 11:28
Прегледи: 436
Бесконечни полиестерни каиши(траки) за подигање на товар, каишите се тестирани и ќе добиете соодветен атест од производителот.
Означени со сина ознака во согласност со стандардот ЕУ 1492-2

• Носивост од 1т до 10т
• Должлина од 1м до 10м
• Спецификација на материјал: PES
• Идентификација на производителот
• Месец и година на производство
• Сигурносен фактор 7:1


Останатите продукти кои може да ги најдете во нашето продажно место се:

- Сите видови на челични сајли
- Сајли од инокс
- Челични сајли обложени со ПВЦ
- Ланци за подигнување на товар
- Спојки, куки, алки, склоп на алки за сајли и ланци
- Полиестерни затегнувачи за товар
- Полиестерни каиши за подигање на товар
- Стеги за сајли
- Малотни
- Куки за товар
- Куки за контејнер
- Куки лизгачки ЧОКЕР
- Затеги
- Макари
- Дигалки

За повеќе информации слободно контактирајте не на:
070 / 222 - 209
02 / 2777 - 826
https://www.facebook.com/LEM.Skopje


Ostanati produkti sto mozete da gi najdete vo nasheto prodazno mesto se:

- Site vidovi na celicni jazinja
- Sajli od INOX
- Celicni jazinja oblozeni so PVC
- Lanci za podignuvanje na tovar
- Kuki, alki,sklop na alki za sajli i lanci
- Poliesterni zategnuvachi za tovar
- Poliesterni kaisi(traki) za podiganje na tovar
- Stegi za sajli
- Malotni
- Kuki za tovar
- Kuki za kontejner
- Kuki lizgacki Choker
- Zategi
- Makari
- Digalki

Za povekje informacii slobodno kontaktirajte ne na:
070 / 222 - 209
02 / 2777 - 826
https://www.facebook.com/LEM.Skopje
Опис на линк

LEM - Lifting Equipment Macedonia

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Boris Trajkovski no.117 070222209 https://www.facebook.com/LEM.Skopje/
436
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070222209
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации