Оглас од претпријатие Објавени: јул. 02 2021 09:53

Celicni jazinja priveznici

Објавени: јул. 02 09:53
Прегледи: 241
Изработка на челични јажиња,сајла со ушки (Привезници) со достапни димензии дијаметар од Ф1,5 мм до Ф32 мм со и без заштитник (срце) .


Останатите продукти кои може да ги најдете во нашето продажно место се:
- Сите видови на челични сајли
- Ланци за подигнување на товар
- Спојки,куки,алки, склоп на алки за сајли и ланци
- Полиестерски затегнувачи за товар
- Полиестерски траки за подигање на товар
- Стеги за сајли
- Малотни
- Куки за товар
- Куки за контејнер
- Куки лизгачки ЧОКЕР
- Затеги
- Макари
- Дигалки

За повеќе информации слободно контактирајте не на:
070 / 222 - 209
02 / 2777 - 826
https://www.facebook.com/LEM.Skopje

Izrabotka na celicni jazinja,sajla so ushki (Privezici) so dostapni dimenzii dijametar od F1.5 mm do F 32 mm so i bez zashtitnik (srce).


Ostanati produkti sto mozete da gi najdete vo nasheto prodazno mesto se:

-Lanci za Niskonosecki(niskonoseci) prikolki
-Site vidovi na Celicni Sajli (sajla)
-Lanci za Kran
-Lanci za Podiganje na Tovar
-Spojki,kuki,alki za lanci,
-Poliesterski zategnuvaci za tovar
-Poliesterski traki za podiganje na tovar
-Stegi za Sajla (zabici)
-Malotna (skopec,spona)
-Kuki za tovar,
-Zategi,
-Alka so navrtka i zavrtka,

Za povekje informacii slobodno kontaktirajte ne na:

070 / 222 - 209
02 / 2777 - 826
https://www.facebook.com/LEM.Skopje
Опис на линк

LEM - Lifting Equipment Macedonia

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Boris Trajkovski no.117 070222209 https://www.facebook.com/LEM.Skopje/
241
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

0038970222209
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации