Оглас од претпријатие Објавени: јан. 26 2018 01:47

Digalka so sajla CEKREK

Објавени: јан. 26 01:47
Прегледи: 389
Дигалка со сајла –ЧЕКРЕК е специјално дизајнирана дигалка за влечење со челично јаже.
Товарот што треба да се помести го прикачуваме на долната кука. Позицијата на товарот ја регулираме со подигнување на рачката нагоре и надолу се додека не стигнеме до саканата висина.Должината на челичното јаже зависи од капацитетот на дигалката. Компактниот и пренослив дизајн значи дека овој тип на опрема за повлекување е идеален за употреба и наоѓа примена во области каде што има потреба од влечење/повлекување на челични јажиња и жици, како што се подигнување на жици со електрична енергија, телефонски линии, градежништво, фарми и општа намена.
Дигалката доаѓа во 2 големини со капацитет од 1 тон и 2 тона.

За повеќе информации слободно контактирајте не на:
070/276-886
02 3114532
https://www.facebook.com/LEM.Skopje
Останатите продукти кои може да ги најдете во нашето продажно место се:
- Сите видови на челични сајли (sajla)
- Ланци за подигнување на товар (lanci za тovar)
- Спојки,куки,алки, склоп на алки за сајли и ланци (spojki ,kuki,alki, sklop na alki za lanci I sajli)
- Полиестерски затегнувачи за товар (poliesterski zategnuvaci)
- Полиестерски траки за подигање на товар (poliesterski traki za Tovar)
- Стеги за сајли (stegi za sajla – zabici)
- Малотни - Malotni (skopec, spona)
- Куки за товар (Kuki za Tovar)
- Куки за контејнер (kuki za kontejner)
- Куки лизгачки ЧОКЕР (kuki lizgacki)
- Затеги (zategi)
- Макари (makari)
- Дигалки (digalki)
Опис на линк

LEM - Lifting Equipment Macedonia

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Boris Trajkovski no.117 070222209 https://www.facebook.com/LEM.Skopje/
389
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070276886
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации