Оглас од претпријатие Објавени: апр. 03 2017 09:46

KUKA TEFERIC 175m2

Објавени: апр. 03 09:46
Прегледи: 130
Se prodava kuka na teferic na 2 sprata, podrum 60 m2 ,sprat 100 m2 i terasa 15m2 so pogled na skopje . 3 spalni 2 wc na prviot sprat , parking za 4 koli plac 700 m2 kukata e nova gradba od 2013 godina gradena po site standardi so ploca na prviot sprat sto znaci so mali sredstva da se izgradi uste eden sprat ili potkrovje.
Kukata e priklucena na vodovod i kanalizacija kako i na elektrodistribucija.
Placot i Kukata se so imoten list.
Опис на линк

STONE DECOR GROUP

Prodazba na priroden ukrasen kamen bunja , kako i site vidovi na travertin mermer onyx granit  
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Prodazba na priroden ukrasen kamen bunja , kako i site vidovi na travertin mermer onyx granit  
075408809 https://www.facebook.com/SDG15/
130
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075283427
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации