Оглас од претпријатие Објавени: мај 26 2022 10:24

Poliesterski traki za podiganje na tovar

Објавени: мај 26 10:24
Прегледи: 367
Полиестерни каиши со ушки (траки / гуртни) за подигање на товар, каишите се тестирани и ќе добиете соодветен А-тест од производителот.
Означени со сина ознака во согласност со стандардот ЕУ 1492-1

• Носивост од 1т до 10т
• Должлина од 1м до 10м
• Спецификација на материјал: PES
• Сигурносен фактор 7:1

Останатите продукти кои може да ги најдете во нашето продажно место се:

- Сите видови на челични сајли
- Сајли од инокс
- Челични сајли обложени со ПВЦ
- Ланци за подигнување на товар
- Спојки, куки, алки, склоп на алки за сајли и ланци
- Бесконечни полиестерни каиши за подигање на товар
- Полиестерни затегнувачи за товар
- Стеги за сајли (жабици)
- Малотни (шкопец / спона)
- Куки за товар
- Куки за контејнер
- Куки лизгачки ЧОКЕР
- Затеги
- Макари
- Дигалки
- Балансери

За повеќе информации слободно контактирајте не на:
070 / 222 - 209
02 / 2777 - 826
https://www.facebook.com/LEM.Skopje


Poliesterni kaishi so ushki (traki / gurtni) za podiganje na tovar, kaisite se testirani i kje dobiete soodveten A-test od proizvoditelot.
Oznacheni se so sina oznaka vo soglasnost so standardot EN 1492-1

• Nosivost od 1t do 10t
• Dolzina od 1m do 10m
• Specifikacija na materijal: PES
• Sigurnosen faktor 7:1

Ostanati produkti sto mozete da gi najdete vo nasheto prodazno mesto se:

- Site vidovi na celicni jazinja
- Sajli od INOX
- Celicni jazinja oblozeni so PVC
- Lanci za podignuvanje na tovar
- Kuki, alki, sklop na alki za sajli i lanci
- Poliesterni zategnuvachi za tovar
- Beskonecni poliesterni kaisi(traki) za podiganje na tovar
- Stegi za sajla (zabici)
- Malotni (skopec / spona)
- Kuki za tovar
- Kuki za kontejner
- Kuki lizgacki Choker
- Zategi
- Makari
- Digalki
- Balanseri

Za povekje informacii slobodno kontaktirajte ne na:
070 / 222 - 209
02 / 2777 - 826
https://www.facebook.com/LEM.Skopje
Опис на линк

LEM - Lifting Equipment Macedonia

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Boris Trajkovski no.117 070222209 https://www.facebook.com/LEM.Skopje/
367
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070276886

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации